ГАЛИНА ГАЙДУК ХОЧЕ ПОВЕРНУТИСЯ

16 липня відбулося перше судове засідання у справі Галини Гайдук, яка подала позов, в якому вимагає поновити її на посаді заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації з гуманітарних питань.

Рідна сестра колишнього міністра культури та мистецтв України Михайла Кулиняка вважає, що її звільнили незаконно, з порушенням чинного законодавства.

Нині заступником голови Дрогобицької районної державної адміністрації з гуманітарних питань працює Олександр Філіпенко, який лише вникає в спадок, залишений Галиною Гайдук.

Коли головою Дрогобицької районної державної адміністрації працював Михайло Сендак, то вів проти неї тиху війну на звільнення. Це вдалося лише його спадкоємцю Михайлові Винницькому, який розварився зі своїм попередником, хоча обидва є кумами.

Багато хто вважає Галину Гайдук некомпетентною особою, яка отримала посаду лише завдяки покровительству свого брата. Експерти прогнозували, що сестра міністра може отримати посаду заступника Дрогобицького міського голови з гуманітарних питань, хоча такої наразі не існує, а даним обсягом робіт займається секретар міської ради Тарас Метик.

На думку експертів, Олексій Радзієвський, який керує Дрогобичем, відкупився малою кров’ю. Аби не ганьбитися перед громадськістю і не брати до себе на роботу Галину Гайдук, про яку в районі ходять легенди, хоча не все відповідає дійсності, він “віддав” колишній ресторан “Берізка” Михайлові Кулиняку та співаючому ректорові Михайлові Поплавському. Подейкують, що ціна продажу об’єкту була надто заниженою.

Розгляд справи по суті перенесено. Експерти вважають, що Галина Гайдук має великі шанси повернутися на попереднє місце роботи.

 

Анатолій ВЛАСЮК