ЗВЕРНЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ДО КОМІТЕТУ ЕКСПЕРТІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСАМБЛЕЇ

             Ми, мешканці міста Дрогобич (Львівська область, Україна) нещодавно зі здивуванням прочитали на офіційному сайті Дрогобицької міської ради наступну інформацію:

“Олексія Радзієвського представлено до нагородження Міжнародною винагородою “Best mayor” (кращий топ-менеджнер в системі місцевого самоврядування та державного управління)

 Комітет експертів Європейської Бізнес Асамблеї (EBA, Оксфорд, Великобританія) рекомендував місто Дрогобич та міського голову Олексія Радзієвського до нагородження Міжнародними винагородами “Best sity” і “Best mayor” (кращий топ-менеджнер в системі місцевого самоврядування та державного управління).

Дана пропозиція зроблена на основі комплексного дослідження інвестиційних, туристичних, рекреаційних можливостей нашого краю аналітичними центрами Європейської Бізнес Асамблеї. Згідно з висновками експертів, Дрогобич визнано регіоном, що динамічно розвивається та володіє високим інвестиційним і туристичним потенціалом та привабливим іміджем.

Церемонія нагородження відбудеться 1 липня 2013 р. в м. Монтре (Швейцарія) під час Швейцарського Саміту лідерів, що присвячений здоров’ю і оздоровчому туризму”.

Велике обурення у дрогобицької громади викликав той факт, що міського голову Дрогобича Олексія Радзієвського хочуть визнати кращим топ-менеджером у системі місцевого самоврядування і державного управління. Подібне визнання стане зневагою дрогобицької громади, адже ми на собі переконалися в “менеджерських” здібностях Олексія Радзієвського.

За понад ніж два з половиною роки його керівництва Дрогобичем місто перетворилося на суцільну руїну. Не працюють основні підприємства Дрогобича, які свого часу приносили левову частку до міського бюджету. Порушуються міжнародні та конституційні права людини. Дійшло до того, що представників дрогобицької громади не допускають до приміщення ратуші. За вказівкою міського голови це здійснює міліція та спеціалізований підрозділ “Беркут”. Дії влади на чолі з Олексієм Радзієвським є непрозорими. Досить зайти на офіційний сайт Дрогобицької міської ради, щоби переконатися в цьому. Не можна дізнатися ні про розпорядження міського голови, ні про рішення міськвиконкому, ні про постанови сесій, не кажучи вже про проекти цих документів, які мали би бути виставлені для всенародного обговорення.

Диктаторські методи, запроваджені Олексієм Радзієвським, призвели до масових акцій протесту з боку підприємців, учителів, інших верств населення. В результаті сесія Дрогобицької міської ради змушена була відмінити ряд антиконституційних рішень. Проте це не зупинило міського голову і він далі продовжує свою діяльність, відверто порушуючи закони України і норми міжнародного права.

Ми, представники дрогобицької громади, пропонуємо Комітету експертів Європейської Бізнес Асамблеї переглянути своє рішення стосовно міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського, відкласти його нагородження у Швейцарії до з’ясування всіх обставин, скерувати групу експертів до Дрогобича з метою вивчення реального стану справ і обов’язковою зустріччю з представниками дрогобицької громади.

В іншому випадку сприймемо факт нагородження міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського як виклик дрогобицькій громаді.

Залишаємо за собою право на акції протесту не лише в Україні, а й за її межами, доведення даної позиції до міжнародних засобів масової інформації.

 

З повагою,

представники дрогобицької громади